Srdcař Tomáš Slavata dál pomáhá, dvěma dětem zařídil dětský pokoj

Znáte příběh Tomáše Slavaty? Sám vyrůstal v nefunkční rodině, přesto se stal úspěšným sportovcem. V dospělosti si vzal z dětského domova své dva synovce. Později prodal svůj byt, aby mohl pomáhat dalším dětem… Podívejte se na reportáž pořadu 168 hodin.

PS Tomáš včera pokřtil knihu o svém příběhu s názvem Trojboj s draky.
PS2 Včera také požádal o ruku svoji přítelkyni Pavlínu, která se do Tomášových aktivit také zapojuje. Moc gratulujeme a oběma přejeme hodně štěstí!

Po reportáži se Tomášovi ozvali lidé, kteří se rozhodli jeho aktivity finančně podpořit. Část těchto peněz se Tomáš rozhodl věnovat rodině maminky samoživitelky. Zařídil pokoj Adéle a Vaškovi. Tomáš k tomu napsal:

Před časem byla na ČT reportáž, která pomohla ukázat to, co dělá Hromová parta, a díky které se ozvali lidé, kteří chtěli finančně přispět na naše aktivity. Rozhodl jsem se proto, že by tyto peníze měly být rozděleny na půl a já tu druhou půlku věnoval na aktivity, které podporuje Nora Fridrichová a Katka Stibalová, které stojí za onou reportáží ČT a pořadem 168 hodin. Snaží se ukazovat samoživitelky, které jsou často na pokraji bídy, ale bojují za své děti, aby měly šťastné dětství. Stačí nebýt slepý vůči svému okolí a pomoci i sousedce, o které víme, že je na to sama. Proto jsme dnes s Hromovou partou nakoupili a zároveň postavili pro Vaška a Adélu nový nábytek a postele, aby se měli kde učit. Ještě včera neměli ve svém pokoji ani stůl. Den jsme zakončili výklusem do Hvězdy a stálým přemítáním o tom, jak jsme rádi, že jsme mohli podpořit tuto rodinu, která si pomoc zaslouží. Jejich mamka má náročnou práci a bojuje jako lev, aby vše zvládla. “Nebuďme slepí”