Sousedění, maraton s mrkví, turnaje, sázení, divadlo i muzika, přidejte se k Všesousedské slavnosti

Tuhle neděli to v pražských Holešovicích bude žít! Všichni místní i přespolní jsou zváni na letošní Holešovický slunovrat aneb všesousedskou slavnost. Sraz je v neděli 24.6.2018 u Knihkopce, Tusarova 25a. Těšit se můžete na sousedské zahradničení, turnaj v kuličkách i ve fotbálku, závod na koloběžkách, žonglérský workshop, blešák, dílničky pro děti, koncerty i divadlo. Budete svědky pokusu o překonání rekordu ve štafetovém Mrkvothonu, přijďte :-).

Strávíte den ve společnosti svých sousedů a sousedek z dolních Holešovic a poznáte organizace, které zde sídlí a usilují o zlepšení kvality života v Česku nebo zvelebují veřejný prostor.

Akci spolupořádá Nadace Via – The Via Foundation, která podporuje komunitní život a snaží se rozhýbat sousedské vztahy. Pojďte začít tradici sousedského setkávání v dolních Holešovicích a užijte si hezký den.

Zároveň pořadatelé uvítají všechny dobrovolníky, kteří nabídnou pomocnou ruku. Pokud jste to právě vy, ozvěte se na email Kristině: kristina.papouskova@nadacevia.cz.

A pokud to máte do Holešovic přeci jen z ruky, vymyslete vlastní sousedský projekt. Můžete na něj získat grant ve výši až 80 tisíc korun. Víc tady: Změňte své okolí a získejte grant až 80 000 Kč

RUBRIKY: