S designérkou Annou Marešovou o charitě a erotických pomůckách

Umění má tisíc podob. Designérka Anna Marešová věnovala do Dobročinné aukce, která se bude konat 28. listopadu, vibrátor Whoo.de.doo. Není to ale jen tak ledajaký vibrátor. Letos vyhrál mezinárodní designérské ocenění Red Dot, má minimalistický vzhled, několik motorků a ovládá se symboly inspirovanými z Braillova písma. S Annou Marešovou jsme se bavili o charitě a na kterou z jejích erotických pomůcek je nejvíc pyšná. Vyvolávací cena vibrátoru je 6000 Kč a jeho nový majitel bude mít možnost na vibrátor nechat napsat svůj osobní vzkaz.

Proč jste věnovala do Dobročinné aukce zrovna vibrátor Whoop.de.doo?

Myslím, že něco věnovat je prospěšné nejen pro obdarované, ale i pro dárce. Když to můžete udělat, tak proč ne, je to příjemnej pocit.

Už jste něco věnovala na charitu v minulosti?

Myslíte z mých osobních věcí? Jednou to byla ručně vyšívaná kabelka, kterou jsem si dovezla z Číny, a myslím, že dvakrát Venušiny kuličky.

2016_03_30_whoop-de-doo-vibrator_with-boxZajímá vás, jak je s vytěženými financemi po aukci naloženo?

Přiznám se, že mě to zajímá.

Chystáte se nadále věnovat své předměty na charitu?

Když mi bude připadat, že to má smysl, tak určitě a ráda.

Zajímáte se o filantropii? Pokud ano, máte pocit, že v Česku je jí dostatek?

Musím přiznat, že to intenzivně nesleduji, ale občas se ke mě dostanou nějaké informace a často jsem mile překvapená, kolik takových lidí, kteří nezanedbatelně přispívají je. A vždycky mě to potěší.

Zkoušíte Vámi navrhované erotické pomůcky na sobě?

Zkouším.

Na který ze svých erotických pomůcek jste nejvíc pyšná?

Mám ráda Venušiny kuličky i Vibrátor, ale s vibrátorem jsem měla podstatně víc starostí. Takže jsem možná pyšnější na něj.

Na čem pracujete aktuálně?

V současnosti se starám o firmu značku Whoop.de.doo. Mám na starosti chod celé firmy a protože řešíme vývoj, výrobu i prodej, na design mi moc času a energie nezbývá. Ale moc se těším, až ten moment nastane.

Foto: Martin Tiso

www.annamaresova.com

 

RUBRIKY: ,